Cool 4um....
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pa red bi bio da se i ja predstavim...

3 posters

Ići dole

Pa red bi bio da se i ja predstavim... Empty Pa red bi bio da se i ja predstavim...

Počalji od IVANA 93 Čet Nov 20, 2008 2:29 am

Zovem se Ivana...Živim u Veterniku,pored Novog Sada(koji opbožavam)!Mada...baš i ne volim neke iskompleksirane оsobe, a na žalost ima ih puno!Volim moju mamu ,tatu!Volim Isidoru,ali me ponekad jakoooooo iznervira kad je namćor,volim što je ona nekada moj "glas razuma" Smile! Volim Jovanu i njene visokointelektualne-ispade,napade histerije i neprekidnu hiperaktivnost. Volim mog Lazara Smile,volim kad se on i Višnja smeju kao opaljeni,volim ga uvek, sem kad se neverovatno pali i muva klinke ili ološ,volim i što devojčice trčkaju za njim...Volim Ilijanu,volim je zato što je boli uvo za sve i svakog, i najviše volim kada me iznenadi porukicom da i ona mene voli Smile)) Volim Rajka! Volim Mariju i to što je jako lepa i što nikada ne zaboravlja na ponos...Volim Ninu i to što ona obožava da se slika...Volim Bojanu,Volim kada se iznervira, kada pravi retardirane face!Volim moj I-3,volim kada se gubimo na sred dvorišta Karlovačke gimnazije!Volim Daničića i Aleksu i to što su "glavni" u busu...Volim Rakociju i volim to što on voli svoj Bač!Volim Jecu,ali samo kad nije nervozna, volim Tiku,volim što ona hoće da upiše Karl.gim,volim Marka...Volim Džonija zato što on voli Vošu,volim klasičare......Ljudi bi rekli da ja volim ceo svet-i volim...s vremena na vreme!Možda ipak najviše volim moju ljubav!(iako on ne zna da baš na njega mislim)...sve u svemu ja baš znam da volim!!!AKO SAM NEKOG ZABORAVILA,NEK SE NE LJUTI!!!SVE VAS VOLIM,STVARNO...
IVANA 93
IVANA 93
BRZO NAPREDUJES....
BRZO NAPREDUJES....

Ženski
Broj poruka : 300
Godina : 31
Lokacija : Srbija
Poso/dokolice : ...
Raspoloženje : Happy:)
Datum upisa : 19.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pa red bi bio da se i ja predstavim... Empty Re: Pa red bi bio da se i ja predstavim...

Počalji od ♥BOKA'95♥ Čet Nov 20, 2008 10:24 am

JA PRAVIM RETARDIRANE FACE???Ma salim se...
Napokon si se predstavila....
ww
♥BOKA'95♥
♥BOKA'95♥
Admin
Admin

Ženski
Broj poruka : 936
Godina : 28
Lokacija : Tu kod NSa!
Poso/dokolice : ...FOLKLOR...
Raspoloženje : SUPER
Datum upisa : 07.11.2008

https://cool4um.forumsr.net

Nazad na vrh Ići dole

Pa red bi bio da se i ja predstavim... Empty Re: Pa red bi bio da se i ja predstavim...

Počalji od IVANA 93 Čet Nov 20, 2008 10:06 pm

tnx dada
IVANA 93
IVANA 93
BRZO NAPREDUJES....
BRZO NAPREDUJES....

Ženski
Broj poruka : 300
Godina : 31
Lokacija : Srbija
Poso/dokolice : ...
Raspoloženje : Happy:)
Datum upisa : 19.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pa red bi bio da se i ja predstavim... Empty Re: Pa red bi bio da se i ja predstavim...

Počalji od ♥BOKA'95♥ Pet Nov 21, 2008 10:47 am

Nema na cemu....
♥BOKA'95♥
♥BOKA'95♥
Admin
Admin

Ženski
Broj poruka : 936
Godina : 28
Lokacija : Tu kod NSa!
Poso/dokolice : ...FOLKLOR...
Raspoloženje : SUPER
Datum upisa : 07.11.2008

https://cool4um.forumsr.net

Nazad na vrh Ići dole

Pa red bi bio da se i ja predstavim... Empty Re: Pa red bi bio da se i ja predstavim...

Počalji od Kaca-rockerka '93 Pet Nov 21, 2008 7:13 pm

bay Bilo je tesko sve ovo procitati....hehe
Kaca-rockerka '93
Kaca-rockerka '93
BRZO NAPREDUJES....
BRZO NAPREDUJES....

Ženski
Broj poruka : 387
Godina : 30
Datum upisa : 08.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pa red bi bio da se i ja predstavim... Empty Re: Pa red bi bio da se i ja predstavim...

Počalji od IVANA 93 Sub Nov 22, 2008 12:48 am

Hvala! Smile
IVANA 93
IVANA 93
BRZO NAPREDUJES....
BRZO NAPREDUJES....

Ženski
Broj poruka : 300
Godina : 31
Lokacija : Srbija
Poso/dokolice : ...
Raspoloženje : Happy:)
Datum upisa : 19.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pa red bi bio da se i ja predstavim... Empty Re: Pa red bi bio da se i ja predstavim...

Počalji od Gost Sub Nov 22, 2008 12:57 am

bay

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Pa red bi bio da se i ja predstavim... Empty Re: Pa red bi bio da se i ja predstavim...

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu